Pánské boty ke každému outfitu i příležitosti

Boty jsou důležitým prvkem každého outfitu a plní hned několik funkcí – kromě toho, že by měly ladit se zvoleným oblečením, musí být dostatečně pohodlné, kvalitně vyrobeny s použitím vhodných materiálů a v závislosti na ročním období by měly jeho nositele hřát nebo naopak být prodyšné.

Napříč internetovými obchody najdete spousty druhů pánské obuvi – tak jak si vybrat ty správné? Zaměřit se na kvalitní a osvědčené prodejce, jejichž obuv všechny výše splněné funkce splňuje. A právě pánské boty od značky Rieker si mohou všechny odškrtnout. Pojďme se na ně podívat blíže!

Pánská obuv je základem úspěchu. Je totiž důležité vybrat si správný typ bot pro každou příležitost. A to ať už se jedná o aktivity ve volném čase, schůzky v pracovním prostředí nebo jiné formální události. Správný výběr obuvi může pomoci dodat outfitu finální dotek elegance.

Boty na formální události

Společenské události, plesy, pracovní schůzky ostatní formální události vyžadují určitý dress code podle typu akce nebo aktivity, na kterou se chystáte. Nejčastěji se Vám budou hodit kožené polobotky v černé nebo hnědé barvě, ale pro méně formální události využijete i pánské mokasíny nebo klasické pánské tenisky.

A právě v létě a v teplém počasí nejvíce oceníte mokasíny, kterými doplníte pohodlný ležérní styl vašeho outfitu. Určitou formou jsou i elegantní sandály, které musí být výhradně celočerné nebo celohnědé a nesmí obsahovat žádný rušivý prvek.

Boty značky Rieker
Elegantní pánské kotníkové boty

Naopak v zimě pak můžete obout i elegantní pánské kotníkové boty – je důležité však myslet na to, aby byly co nejjednodušší a měly co nejméně ozdobných prvků, které by narušovaly formální společenské oblečení.

Obuv na večírek nebo setkání v přáteli?

Na méně oficiální akce si jednoduše můžete obout co chcete, pokud není stanovený jiný dress code. Na klasické setkání s přáteli na večírku, u večeře nebo ve městě se spíše řiďte místem, kde budete trávit čas. Mezi nejčastěji volenou volnočasovou obuví jsou pánské tenisky nebo zmiňované pánské mokasíny, které se hodí právě i k neformálnímu oblečení.

Na léto si pak připravte pánské sandály, žabky nebo jiné pánské pantofle. Jednoduše volte takové, které se budou hodit jak k vašemu outfitu, tak i podle toho, jak se v nich budete cítit.

Stále také platí, že by měla být vaše volba sladěná s barvou vašeho oblečení. Nejlépe kombinovatelnou obuví jsou černé nebo bílé boty, lehce sladíte také hnědou obuv nebo šedou obuv.

Pokud jste zastáncem barev a barevného oblečení, není žádný problém volit i barevnou obuv! Jen dejte pozor na překombinování, v jednom outfitu by se měly objevit maximálně 3 barvy, které by se měly navzájem doplňovat.

Mohlo by se Vám také líbit

Komentáře jsou uzavřeny, ale trackbacks a pingbacks je otevřen.