Kategorie

Interiér

Zařídit si vlastní domov a dosáhnout moderního interiéru vyžaduje spoustu práce a úsilí, než budete opravdu spokojeni. My vám přinášíme praktické rady, jak si zařídit obývací pokoj, jaký styl bydlení se hodí do kuchyně, jaké barvy prosvětlí interiér, je lepší si vybrat lesklou nebo matnou kuchyňskou linku nebo jak zařídit malou ložnici.

V domácnosti často bojujeme s neočekávanými problémy, jakými může být nepříjemný hmyz v bytě, prakliny ve stěnách, vysoká vlhkost nebo naopak suchý vzduch, plíseň na stěnách nebo rosící se francouzská okna. Přinášíme vám praktické zkušenosti, jak se vyhnout těmto problémům, udržet domácnost čistou a uklizenou.

Moderní doplňky do bytu

Při zařizování domácnosti nezapomínejte na doplňky, dekorace a pokojové rostliny, které domů zútulní. Moderní koberce, elegantní závěsy, polštáře ale i ložní povlečení přidají vašemu domovu na elegancí. Inspirace na bydlení můžete čerpat nejen z magazínů, ale také blogů o bydlení.

Nezapomínejte však, že moderní interiér není všechno, centrem domova je rodina, proto se vyplatí popřemýšlet, jestli se nerozhodnout pro domácnost bez televize a volný čas tak můžete využít mnohem efektivněji.

Víte, jak často měnit ložní prádlo?

Ložní prádlo a jeho výměna nám častokrát lámou hlavu. Jednou za měsíc, jednou za týden, každý má zažitý svůj zvyk. Ložní prádlo je důležité prát kvůli jeho čistotě a svěžesti. Upřímně, jak často si měníte povlečení? Každý to máme nastavené…