Obchodujte s akciemi kdykoliv, kdekoliv a odkudkoliv

Co vás napadne, když se řekne akcie? Někteří si možná vybaví hru Monopoly a rodinné hádky, které tato hra uměla vyvolat. Jiným na mysli vytane skvělá obchodní příležitost a adrenalin, který se při obchodování s akciemi rozlévá po těle. Je obchodování s akciemi bezpečné a kde s nimi můžete obchodovat?

Burza s cennými papíry

To, že obchodování s cennými papíry neboli akciemi, probíhá na burze cenných papírů, ví asi každý. Ale to, že akcie jsou skvělým způsobem, jak si udržet hodnotu svých peněz, už každý neví. I přesto, že někteří lidé mají z obchodování s akciemi strach, pokud víte jak na to, je to zcela bezpečné.

Obchodujte na největší elektronické platformě

Jakmile se ponoříte do světa akcií a obchodování s nimi, zjistíte, že se jedná o skvělou příležitost, jak efektivně zhodnotit své peníze. K pohodlnému obchodování napomáhá i americká nadnárodní makléřská společnost Interactive Brokers. Ta provozuje největší elektronickou platformu v Americe a založit si na ní účet mohou i obyvatelé České republiky. O tom, že se jedná o bezpečnou platformu, svědčí i to, že při založení nového účtu můžete čekat až dva dny, než vaše data projdou důkladným ověřením.

Aplikace, s níž budete mít přehled o svých akciích

Další možností, kde můžete s akciemi obchodovat online odkudkoliv a kdykoliv, je finanční broker DEGIRO. Ten pochází z Nizozemska a do svého chytrého mobilního telefonu si můžete stáhnout i aplikaci a o svých akciích mít přehled neustále. Registrace do DEGIRA je zcela zdarma a zákaznická podpora je dostupná i v českém jazyce.

Nevyhýbejte se obchodu s cennými papíry, a naopak se ponořte do jeho tajů. Na začátek je určitě vhodné nechat si poradit a o pomoc požádat i nějakého brokera. Poté, co si vše osvojíte, si můžete založit své účty na elektronických platformách a investovat sami za sebe.

Mohlo by se Vám také líbit

Komentáře jsou uzavřeny, ale trackbacks a pingbacks je otevřen.