Samoopalovací přípravky: Dokonalé opálení bez UV záření

Samoopalovací přípravky se těší značné oblibě a není divu. S jejich pomocí totiž snadno dosáhnete krásně opálené pokožky. A to bez negativních vlivů, které mají sluneční paprsky či solária.

Různé formy

Pokud byste rádi dosáhli perfektního opálení, ale chcete chránit svou pokožku před UV zářením, pak vyzkoušejte samoopalovací produkty. Nabízí se jich hned celá řada, nejde přitom jen o různé značky. Na výběr totiž máte i z různých forem. Naprostou klasikou jsou samoopalovací krémy. Snadno se nanáší a poskytují skvělé výsledky. Nicméně skvělou volbou jsou i další formy, například lehké samoopalovací pěny, hydratační oleje, různé gely a spreje. Možností je celá řada, nejlepší je vyzkoušet, co vám bude vyhovovat nejvíce.

Rozmanité využití

Je jasné, že samoopalovací přípravky slouží k tomu, aby světlé pokožce dodaly krásný zlatavý odstín. Kromě toho ale s nimi zvládnete sjednotit tón pleti či dokonce zvýraznit rysy obličeje. Stačí produkt nanést tam, kam se běžně nanáší bronzer, tedy na kontury. Při líčení si tak ušetříte práci a budete vypadat stále skvěle. 

Pokud si nejste jistí, zda jsou pro vás samoopalovací produkty to pravé, můžete si to nejdřív vyzkoušet nanečisto. Nabízí se totiž i tekuté bronzery na tělo. Ty mají okamžitý efekt, přičemž je lze poté snadno smýt vodou a mýdlem.

Tipy pro nanášení

První aplikace se může zdát náročná, ale nic na tom není. Hodí se jen znát pár praktických tipů, které vám pomohou. 

  • Před prvním použitím je vhodné vyzkoušet produkt na malé ploše kůže.
  • Při aplikaci vždy používejte rukavice. 
  • Alespoň 24 hodin před nanášením proveďte peeling, dosáhnete tak lepších výsledků. Nikdy však peeling nedělejte v ten samý den, pokožka by byla podrážděná a výsledek nevzhledný.

Používání samoopalovacích přípravků je jednoduché a krásné opálení vám vydrží zhruba týden. Nemusíte se přitom obávat o zdraví své pokožky.

Mohlo by se Vám také líbit

Komentáře jsou uzavřeny, ale trackbacks a pingbacks je otevřen.