Svatba ve stodole: Moderní pojetí svatby v přírodě

Pokud plánujete letní svatbu, určitě zapřemýšlejte nad volbou svatby v přírodě. V posledních letech se do popředí dostala svatba ve stodole. Nemusíte se bát, že byste rušili hotelové hosty, budete na vzduchu, a když se počasí vzbouří, jednoduše se schováte do stodoly a svatební veselí pokračuje dál. Naprosto ideální volba! Svatba ve stodole je vrcholem rustikálního stylu.

Světlo ve stodole

Samozřejmě nemůžete sázet pouze na kouzlo venkovského stylu, ale je třeba stodolu dostatečně svatebně světelně vyzdobit. Jako první by vás měla zaujmout půjčovna svítících písmen. Pokud totiž do rohu stodoly umístíte svítící nápis, luxusní kouzlo bude okamžitě na světě. Na strop a ven před stodolu je vhodné natáhnout svítící řetězy. Na stoly samozřejmě svíčky, které jenom podtrhnou rustikální atmosféru vámi zvoleného prostoru.

Zjistěte si předpisy ozvučení

Zde by se nabízela myšlenka – jsme v přírodě, můžeme se bavit, jak dlouho chceme, a nikdo nám to nemůže zakázat. Bohužel to tak vždy není, je třeba si zjistit, jaká jsou pravidla, co se týče ozvučení, a zajímat se o zvukovou vyhlášku na úřadě dané oblasti. Podle toho se domluvte s DJ, v kolik hodin bude končit. Nicméně stále můžete po jeho odchodu pustit váš oblíbený hudební playlist, akorát v rozumné míře hlasitosti. Většinou vám ale s tímto problémem poradí nájemce stodoly.

Pozor na hmyz!

Ano, cvrkot cvrčků může být romantický, nicméně kousnutí či bodnutí hmyzu už opravdu ne. Může se stát, že někdo z hostů dostane alergickou reakci, což opravdu nikdo nechceme. Proto je potřeba pořídit každému z hostů dáreček v podobě malého repelentu, a mít určitě v záloze lékárničku s léky na první pomoc při alergii. Rozmístěte v okolí také speciální svíčky odpuzující hmyz a poraďte se opět s nájemcem, který ví, jaké nezvané svatební hosty můžete případně očekávat. I v tomto případě je vhodné vsadit na hodně světla, jako jsou třeba svítící písmena.

Svatba ve stodole je romantickou záležitostí, proč si ji tedy nedopřát?

Mohlo by se Vám také líbit

Komentáře jsou uzavřeny, ale trackbacks a pingbacks je otevřen.