Kuchyňské baterie: široký výběr stylů a provedení

Vodovodní kuchyňské baterie jsou základem každého kuchyňského dřezu. Jejich výběr je dnes různorodý a v tomto katalogu je navíc možné do domácnosti dodat na moderním vzhledu, který je unikátně minimální a stylový. Kuchyňské baterie je možné vybírat podle několika parametrů na které se podíváme v tomto článku.

Ještě před výběrem a nákupem je však důležité zvážit několik faktorů – jaký je celkový styl kuchyně, jaký je přípoj vody a zpracování baterie, jakou má velikost nebo jaké je preferované ovládání a funkce.

Jak na výběr baterie

Značka Mexen představuje výběr různorodých a vysoce kvalitních kuchyňských baterií, které budou ozdobou jakékoliv kuchyně. Jejich výběr je možné rozdělit na několik typů baterií, pro kuchyně je to s možností nastavení krku baterie pro jednoduché oplachování a umývání nádobí nebo výběr pevné stavby baterie, která bývá často robustnější a vydrží tak velmi dlouhou a dobře sloužit.

Podívejme se nyní na nejdůležitější parametry z pohledu výběru kuchyňské baterie a zde je nutné pamatovat na několik technických detailů. Tím vůbec nejdůležitějším je přívod vody a jeho provedení, včetně rozteče přívodních trubek na teplou a studenou vodu, s tímto může pomoci odborník nebo zákaznický tým. Dále je důležité to, jak často a vydatně se baterie bude používat – zde přichází na řadu robustné provedení versus elegantní styly, které mají často jemnější materiály.

Nabídka různorodých bakterií katalogu

Elegance, styl, ale také výběr minimalismu a klasicismu, to možné najít v nabídce společnosti Mexen, která umožňuje výběr ze stovek různých vodovodních baterií. Výběr dle vlastní preferencí, barevného ladění vybavení kuchyně nebo materiálu a robustnosti baterie je hračkou.

Právě materiál a provedení krku kuchyňské baterie bude člověka zajímat nejvíce. Velké rodiny budou preferovat robustní baterie z odolných materiálů, pokud někdo žije sám a má ideální představa o vzhledu své kuchyně, je možné vybírat na základě stylu, designu a elegance stavby baterie.

Granitové dřezy a jejich výhody

Kromě samotné baterie je možné kuchyň vybavit také dřezem v kombinaci s baterií. Jednou z nejoblíbenějších nabídek jsou v tomto případě tzv. granitové dřezy. Granit je jiné označení pro žulu, která je zpracovaná do podoby dřezového kompletu, ideálního do každé kuchyně. V nabídce katalogu je možné najít samotné dřezy, jejich doplnění o baterie nebo možnost zakoupení celé sady, ta navíc disponuje například drtičem odpadu. Tyto sady mají výhodu také ve svém unikátním provedení stylu, všechny elementy do sebe zapadají a jsou dostupné zejména v elegantní bílé nebo černé barvě.

Mohlo by se Vám také líbit

Komentáře jsou uzavřeny, ale trackbacks a pingbacks je otevřen.