Nemáte plány na víkend? Užijte si chvíle s rodinou u malování podle čísel

Volnočasové aktivity jsou skvělým způsobem, jak můžete zrelaxovat. Jestliže hledáte nové možnosti, nemělo by vám uniknout malování podle čísel. Jedná se o kreativní aktivitu, která se perfektně hodí pro děti i dospělé. Stačí jen vybrat obraz, který se vám zalíbí, a pustit se do tvoření.

Malování podle čísel

Malování je velmi kreativním procesem, který si žádá značnou dávku talentu a odhodlání. Jestliže milujete umění, avšak necítíte se na vytváření vlastních obrazů na plátně, není důvod zoufat. Pro všechny, kteří si chtějí užít malování, ale zatím v sobě neobjevili umělce, se skvěle hodí malování na plátno podle čísel. Jedná se o poměrně nenáročnou činnost, při které se můžete kreativně vyřádit.

Nezáleží na tom, zda do ruky vezmete štětec poprvé, nebo už za sebou nějaké pokusy s tímto tvořením máte. Připravený obraz vás spolehlivě provede celým procesem. Stačí tedy jen trocha trpělivosti a ve výsledku se můžete těšit na originální obraz, který bude skutečným kouskem umění.

Různé možnosti

Jestliže se chcete pustit do malování, nejprve je důležité zvolit správnou možnost. Malování podle čísel spočívá v předpřipraveném plátnu, na kterém jsou natištěna různá čísla. Ta pro vás budou návodem, dle kterého postupovat, abyste vytvořili krásný obraz. Ovšem nabídka plátna je rozdělena na dvě možnosti.

  • Srolované plátno – jestliže se rozhodnete pro srolované plátno, je nutné počítat s tím, že bude třeba ho napnout na rám. Usnadníte si tak malování – zarámované plátno můžete snadno umístit na stojan či položit na vybranou plochu.
  • Plátno s vnitřním rámem – jedná se o značně komfortnější variantu. Plátno totiž dostanete již napnuté na rám. Nemusíte si tak dělat žádné starosti navíc. Namísto toho se můžete hned pustit do kreativního tvoření a sledovat, jak jednotlivé tahy štětcem mění bílé plátno v jedinečný obraz.

Kompletní sada vybavení

Pro malování samozřejmě nestačí pouze samotné plátno. Proto v balíčku najdete i ostatní vybavení, které pro tvoření budete potřebovat. Součástí balení jsou akrylové barvy – namíchány přesně pro konkrétní obraz a označeny číslem stejně jako plátno. Dále pak dostanete také tři štětce o různé tloušťce, abyste mohli věnovat pozornost i těm nejmenším detailům.

V případě, že se rozhodnete objednat srolované plátno, si můžete přiobjednat také dřevěný rám. Na ten pak můžete plátno natáhnout. Ovšem možností je také nechat plátno vypnout ještě před tím, než k vám dorazí. Budete se tedy moci hned pustit do malování a svůj výtvor bez čekání pověsit na zeď. Malování podle čísel s rámem je komfortním řešením.

Široký výběr motivů

Abyste mohli popustit uzdu své fantazii, je nutné mít tu správnou inspiraci. Proto v nabídce najdete mnoho různých motivů. Minimalistickým doplňkem vašeho interiéru se může stát abstraktní obraz, při jehož tvoření skvěle zrelaxujete. Dále jsou však dostupné také motivy květin, zvířat, přírody, sportu a mnoho dalšího. Namalovat si můžete i svou oblíbenou postavu z filmu, či třeba přetvořit některé z děl slavných umělců. Výběr záleží pouze na vás, nabídka je opravdu široká.

Skvělá zábava nejen pro děti

Díky rozmanitým motivům se obrazy hodí pro dospělé i pro děti. Jestliže hledáte způsoby, jak s malováním začít, vybírejte z jednodušších motivů. Ty nemají tolik políček k vymalování, jsou tedy skvělým začátkem. Hodí se také pro malování podle čísel pro děti, pro nejmenší členy rodiny jsou v nabídce připraveny rozmanité motivy, které si zamilují a nejsou příliš složité.

S malováním podle čísel můžete hravě rozvíjet svou tvořivost a pozorovat, jak pod vašima rukama vzniká umění. Od jednoduchých motivů se díky zkušenostem můžete dostat i ke složitějším, které jsou opravdu působivé.

Mohlo by se Vám také líbit

Komentáře jsou uzavřeny, ale trackbacks a pingbacks je otevřen.