Betonové jímky – spolehlivé řešení pro vsakování odpadních vod

Spoustu věcí bereme jako úplnou samozřejmost a jejich důležitost si uvědomíme až v situaci, kdy je potřebujeme. Velmi dobrým příkladem je kanalizační systém. Kanalizace je nezbytnou součástí každého moderního domu nebo chaty. Co ale dělat, když vaše nemovitost není na kanalizaci napojená? Řešením může být betonová jímka.

Betonová jímka – spolehlivá a odolná

Proč jímka zrovna z betonu? Betonová jímka je totiž vyrobena z kvalitního vyztuženého betonu, který je odolný vůči mechanickému poškození a dlouhodobě odolává působení agresivních látek. Jímka je hermeticky uzavřená, takže nedochází k úniku odpadních vod do okolního prostředí.

Například betonové žumpy v Ostravě mohou být vybaveny různým příslušenstvím, včetně nástavců, desek a bezpečnostních poklopů, které zvyšují jejich funkčnost a bezpečnost.

Co vám betonová jímka přinese?

Možností je mnoho. Lze ji využít pro odvod dešťové vody nebo při realizaci nového sklepa. Důležitým prvkem je i snadná údržba. Ve srovnání s domovní ČOV dané řešení nevyžaduje téměř žádnou údržbu. Nezbytné je jen pravidelné vyvážení pomocí fekálního vozu.

Variabilita a cena

Existuje široká škála rozměrů žump, od 2 m3 pro menší objekty až po 14 m3 pro větší potřeby. Ceny se pohybují v atraktivních částkách a zahrnují celou řadu akčních nabídek, což zákazníkům umožňuje vybrat si řešení, které je pro ně ekonomicky přijatelné, a přitom splňuje všechny technické a bezpečnostní požadavky.

Profesionální přístup od začátku až do konce

Pokud se rozhodnete si pořídit betonové jímky, můžete se spolehnout na profesionální servis. Dobrezumpy.cz vám poradí s výběrem vhodného typu a objemu jímky a přivezou ji přímo na místo. Montáž provedou zdarma pomocí hydraulického ramene, a také za instalaci nebudete platit. Betonové žumpy v Brně mohou mít tedy zákazníci takřka ihned.  

S těmito betonovými jímkami máte jistotu kvality, dlouhé životnosti a profesionálního přístupu. Nečekejte a zajistěte si spolehlivé řešení pro odpadní vody a dešťovou vodu pro váš stavební projekt v Brně a Ostravě.

Mohlo by se Vám také líbit

Komentáře jsou uzavřeny, ale trackbacks a pingbacks je otevřen.