Biokrby: Vneste do svého domova hřejivou krásu plamenů bez kouře

Krb je praktickým a okouzlujícím doplňkem domácnosti. Nicméně ne vždy je na něj prostor. Pokud si ale přesto chcete užít jedinečnou atmosféru díky hřejivým plamenům, vyberte si některý z biokrbů.

Jednoduchý doplněk

Plameny v krbu vydávají příjemné teplo a dokáží zútulnit jakýkoli prostor. A užít si je dokonce můžete i v panelovém domě či kdekoli jinde. A to díky biokrbům. K těm totiž není potřeba komín ani kouřovod. Obsahují hořák, do kterého se dává biopalivo. Nevzniká tak nepříjemný kouř – užívat si můžete pouze výhody.

Používání je přitom velmi jednoduché. Po nenáročné instalaci stačí nalít do hořáku biopalivo. Vše je samozřejmě vyrobeno z kvalitních a bezpečných materiálů. Díky praktické konstrukci se plameny rozprostřou po celém prostoru krbu, aby byl výsledek do nejkrásnější. Doba hoření se odvíjí od kapacity nádoby na palivo. Jakmile se spálí, stačí jen přidat a můžete si opět užívat kouzlo biokrbu. Vyberte si ten svůj na https://cs.aflamo.com/produkty/bio-krby/

Útulnější domácnost

Krb dokáže jakýkoli interiér proměnit v útulnější a komfortnější prostor. Díky tomu, že nejde pouze o vizuální efekt, sálá z krbu i příjemné teplo. Jde o velmi moderní prvek, který se stane hlavní dekorací místnosti.

Oblíbenou volbou jsou nástěnné biokrby. Ty jsou poměrně decentní, ale přitom se hravě stanou ústředním bodem obývacího pokoje. Instalace je přitom snadná, stačí je jen zavěsit na zeď. Díky tomu se dají umístit v podstatě kamkoli, třeba i do koupelny. Jde o skvělou volbu, pokud hledáte nenáročné, ale efektní řešení. Objevte své možnosti na https://cs.aflamo.com/produkty/bio-krby/bio-nastenne/.

Druhou podobnou variantou jsou zabudované biokrby. Ty se instalují přímo do stěny. Díky tomu celkově lépe zapadnou do interiéru, ale proces montáže je o kus složitější. Nicméně rozhodně se vyplatí, výsledek totiž stojí za to. Nabízí se rozmanité modely – od těch nejjednodušších až po opravdu stylové, které zaujmou na první pohled. Správnou volbou spolehlivě rozzáříte svou domácnost.

A pokud si chcete užívat krásu plamenů, ale nemáte prostor pro instalaci, zvolte volně stojící biokrby. Dostupné jsou v různých velikostech. Můžete ho tak postavit do rohu místnosti, či třeba na stůl jako drobnou dekoraci. V každém případě se dostaví kýžený efekt a rázem zútulníte svůj domov.

Rozmanitý design

Na výběr je samozřejmě z řady různých variant. Nejde ale pouze o způsob instalace. Vybírat totiž můžete i dle designu. Nabízí se jednoduchá klasika, která zapadne do každého interiéru. Zejména nástěnné a vestavěné modely jsou poměrně jednoduché. Ale pokud hledáte něco zajímavějšího, zvolte volně stojící variantu. Tam totiž máte na výběr z řady designových kousků. Snadno tak najdete to, co perfektně zapadne do vaší domácnosti. Pestrá nabídka na vás čeká na https://cs.aflamo.com

Mohlo by se Vám také líbit

Komentáře jsou uzavřeny, ale trackbacks a pingbacks je otevřen.