Book of Ra: Objevte kouzlo starověkého Egypta

Starověký Egypt je pro spousty z nás inspirací. Vždyť v této době extrémně vyspělé civilizace žili lidé s rozvinutou kulturou. Důkazem jsou nejen různé typické egyptské stavby, ale také medicínské zákroky, kdy se realizovaly třeba takové operace. Tak jako tak se Egyptem inspirovali mnozí umělci a najít jeho symboly lze fakticky všude. Výjimku netvoří ani hrací automaty. Typickým příkladem je slavná hra Book of Ra. Právě ona nás totiž dokáže přenést do starobylých dob Egypta, kdy vládli moudří faraonové, zástupci bohů na zemi, a stavěly se pyramidy a jiné monstrózní stavby. V čem je tento hrací automat výjimečný? To vám prozradíme v následujících řádcích. 

Unikátní grafika se vším všudy

Mnohdy stačí jen málo a nasajete dokonalou atmosféru starověkého Egypta. Hrací automat Book of Ra Deluxe to bez problémů dokáže. Vždyť se stačí pouze podívat na symboly, které jsou pro něj typické. Jmenovat bychom mohli třeba tradiční sarkofágy nebo skaraby či Eset. Mezi symboly najdete mimo jiné také Indianu Jonese. Ostatně, proč také ne, když k této době patří mnohá dobrodružství. Graficky je hra opravdu na vysoké úrovni a můžete si prohlédnout mnohé velmi zajímavé animace.   

Kniha boha Ra jako alfa a omega

Vyzkoušet si automaty zdarma a třeba najít knihu boha Ra. To by bezesporu stálo zato. Vždyť právě tato kniha je jakýmsi cílem vašeho úsilí. Budete ovšem potřebovat, aby vám pomohl Indiana Jones. Právě s ním budete luštit staré hioeroglyfy. Výhry získáte tak, že se vám na automatu objeví dva stejné symboly. Sázky si přitom budete moci nastavit od 1 až do 2 000 mincí.

Hodnota symbolů se různí

Jestliže se vám s Indianou Jonesem podaří rozluštit různé nápisy na hrobkách a jiných místech, odměna bude maximálně štědrá. Spojit můžete od 2 do 5 symbolů a postupně vyhrávat mince v různých rozmezích. Klidně jich může být ve finále i 1 000 000. Vše se bude odvíjet mimo jiné také od výše vaší prvotní sázky. Sbírat můžete třeba brouky skaraby nebo se pomodlit k bohyni Eset. Vše je samozřejmě bonifikováno konkrétním počtem mincí. 

A když se podaří najít knihu boha Ra?

Pak máte do značné míry vyhráno. Vaše příležitosti k nalezení různých pokladů se právě s touto knihou znásobí. Zobrazit musíte tři a více těchto symbolů. Pak se vám aktivují spiny zdarma. Konkrétně jich bude 10. Každý ze spinů může výhru dvojnásobit. Zapomenout nelze ani na mnohé specifické symboly. Jsou jimi mimo jiné třeba wild či scatter. Posledně jmenovaný symbol může nahradit jakékoli ostatní. Ve výherní linii tak můžete získat třeba i 400 mincí, což není málo. Jinak před zahájením spinů zdarma bude vylosován symbol, který se následně stane expandujícím, pokryje celou plochu válce a vaše výhry se ještě zvýší.

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.