Nejlepší dárky k Valentýnu, výročí i narozeninám pro každou ženu!

Valentýn je za rohem. Tipy na dárky pro svou přítelkyni nebo manželku ale potřebujete během celého roku. Vždy může přijít výročí svatby nebo narozeniny. Vymyslet další dárek nemusí být pro muže jednoduché. Právě proto vám přinášíme pár tipů na dárky, kterými potěšíte prakticky každou ženu. Samotný produkt musíte vybrat s rozumem, ale svou ženu nezklamete.

Šperky jsou sázka na jistotu

Když se mluví o špercích, neznamená to jen prsteny. Na to hodně mužů zapomíná. Vaše žena možná touží po nových náušnicích nebo přívěsku na krk. Velmi populární jsou také náramky, na které si může dokoupit přívěsky a korálky podle svého vkusu. Na výběr máte:

  • prsteny,
  • náhrdelníky a přívěsky,
  • náramky,
  • náušnice.

Krásné prádlo

Každá žena chce mít hezké prádlo. Nemusí jít o krajky. Skvělé dárky nabízí vtipné kalhotky, u kterých se oba zasmějete. Můžete ale samozřejmě investovat i do krásného, krajkového prádla nebo negližé. Jistě tím svou ženu velmi příjemně překvapíte.

Dárky pro krásnou pleť

Na trhu existuje hodně pomůcek, po kterých bude vaše žena krásnější a zdravější. Skvělý je váleček na obličej nebo multifunkční čistič pleti. Dávejte si jen pozor, jak bude vaše partnerka dárek vnímat. Musíte jí to podat tak, že má být ještě krásnější a zdravější. A ne tak, že nevypadá dobře.

Masážní přístroj pro self care

Jednou možností je LED kartáč na vlasy, který stimuluje růst vlasů. A další variantou je ultrazvukový masážní přístroj. Jde o přístroj, díky kterému si vaše partnerka užije masáž i bez vás. Je přenosný, malý a dokáže zajistit každé ženě štíhlý pas. Jestli si chce udržet nebo zlepšit svou linii, tento přístroj se jí bude hodit.

Erotické překvapení

Hračky nejsou jediným překvapením, který pobavíte sebe i svou ženu. Pohodlné trenky s potiskem ji také mohou potěšit a rozesmát. Záleží jen na tom, jaké vyberete. Jestli chcete pravou erotiku, můžete se podívat na společenské hry. Ty si užijete oba dva a pobavíte se.

Mohlo by se Vám také líbit

Komentáře jsou uzavřeny, ale trackbacks a pingbacks je otevřen.