Co dělat na dovolené v Chorvatsku?

Chystáte se strávit letošní dovolenou na Jadranu? Pokud jste v Chorvatsku byli již několikrát a jezdíte na své oblíbené místo, dovolená rozhodně nemusí být nuda. U moře je totiž stále co dělat. Stačí se jen rozhodnout, jaký typ aktivit vás láká a následně se do nich naplno ponořit.

Toužíte po akční dovolené? Vyzkoušejte paddleboarding

V posledních letech se velmi oblíbenou aktivitou stal paddleboarding. Tato aktivita vyžaduje pouze vodní plochu, paddleboard a pádlo. Styl jízdy máte zcela ve svých rukou. Jakmile se naučíte udržet rovnováhu, může pro vás být paddleboarding poměrně náročnou fyzickou aktivitou. Rozhodně ale není určen pouze sportovně založeným jedincům. Na paddleboardu můžete i sedět a s pomocí pádla se dostat přesně tam, kam chcete.

Windsurfing, šnorchlování a další vodní sporty

Z pobytu na Jadranu můžete vytěžit maximum tím, že si vyzkoušíte i další vodní sporty. V Chorvatsku totiž panují dokonalé podmínky například pro windsurfing. Patříte-li k začátečníkům, můžete se přihlásit do některé z mnoha surfařských škol. Láká-li vás více podvodní svět, ponořte se do šnorchlování a rozhodně se nebojte vyzkoušet ani potápění.

Vyrazte na výlet lodí

Chorvatsko je nádhernou zemí, kterou by byla škoda nepoznat blíže. Poznávat krásy tohoto přímořského státu můžete také z lodi. Během své dovolené se proto minimálně jedné plavby zúčastněte. Jejich součástí bývá koupání na otevřeném moři a také oběd, na kterém si rozhodně pochutnáte. Chorvatská kuchyně je totiž typická používáním čerstvých surovin a samozřejmě se v ní objevují také mořské ryby a plody.

Dovolená v Chorvatsku rozhodně nemusí být nudná a předvídatelná. Nabídka aktivit je totiž skutečně nepřeberná a vy tak máte jedinečnou možnost vyzkoušet si paddleboarding, windsurfing, šnorchlování, potápění a plavbu lodí.

Mohlo by se Vám také líbit

Komentáře jsou uzavřeny, ale trackbacks a pingbacks je otevřen.