Jak firmě zajistit spolehlivé dodávky levného tepla a vody?

Doléhá na vaši firmu negativně nejistota spojená s nepředvídatelným vývojem na trzích s energiemi? Vězte, že vaše starosti může z velké části vyřešit průmyslové tepelné čerpadlo, se kterým získáte spolehlivé dodávky levného tepla a teplé vody. Nezáleží přitom na tom, jestli provozujete malý penzion, velké sportoviště či průmyslový objekt.

Průmyslová tepelná čerpadla jsou dlouho známa jako příležitost výrazného snížení nákladů na teplo a teplou vodu u podnikatelských objektů s vysokou energetickou náročností. Zároveň, na tepelná čerpadla spoléhají podnikatelé v zemích s vysokými cenami energií, čímž si tito podnikatelé udržují konkurenceschopnost na domácím i mezinárodních trzích.

Dobrou pověst si průmyslová tepelná čerpadla vybudovala i v České republice, kde na ně spoléhají např. největší budova (AZ TOWER BRNO), největší nákupní centrum (WESTFIELD Chodov), průmyslové objekty, zoologické zahrady apod.

Kromě jistoty stabilních nákladů na teplo, teplou vodu či dokonce chlad, tepelná čerpadla vás zároveň zbaví vysoké závislosti na externích dodávkách energií, nutnosti skladovat palivo, skládání vysokých záloh za energie, zároveň také získáte konkurenční výhodu u segmentu zákazníků s vysokým enviromentálním cítěním.

Zaujaly vás tyto výhody?

Pořízení a zprovoznění průmyslového tepelného čerpadla není zanedbatelným krokem, proto se vyplatí přizvat k němu spolehlivého partnera. V České republice jej jím společnost GT ENERGY s.r.o., jež v oblastech úspor energií a dodávek úsporných technologií působí od roku 1997, viz prezentace firmy zde.

Zástupci GT ENERGY s.r.o. jsou připraveni vám pomoci se zajištěním spolehlivých dodávek levného tepla, teplé vody či chladu, kontaktujte je ještě dnes.

Mohlo by se Vám také líbit

Komentáře jsou uzavřeny, ale trackbacks a pingbacks je otevřen.