Krabičky a obaly s potiskem – Ideální propagační nástroj pro firmy i originální způsob, jak obdarovat druhé

Hledáte vysoce efektivní a zároveň nápaditý způsob propagace svých služeb? Pořádáte svatbu, sraz se spolužáky nebo jinou společenskou akci a přijde vám jako skvělý nápad obdarovat zúčastněné originálním upomínkovým předmětem? Nechte si vyrobit propracované krabičky s vlastním potiskem.

Reklamní strategie, která skutečně funguje

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak skvěle funguje podprahová reklama? Třeba v situaci, kdy dostanete dárkový balíček od obchodního zástupce, zubaře, kosmetičky nebo jako pozornost k nákupu v lékárně?

Pro nás jako pro zákazníka v daný okamžik není až tak důležité to, co je na obalu, jako spíše to, co krabička s potiskem ukrývá uvnitř. Jakmile se k obsahu krabičky ale rozhodneme dostat, do paměti se nám otiskne i obal samotný. Respektive informace a obrázky, které jsou na něm vytištěné. Zejména pak výrazný nebo jinak poutavý nápis či třeba logo firmy, která balíček vytvořila.

Je tedy velmi pravděpodobné, že až se později budeme rozhodovat pro produkt nebo službu v kategorii související s onou krabičkou s potiskem, vybereme si právě to, co už budeme podvědomě znát z obalu. Proto jsou krabičky a různé obalové materiály s vlastním potiskem skvělým marketingovým nápadem pro každou firmu i podnikatele.

V profesionálních tiskárnách na vás čeká nečekaně mnoho možností

Díky profesionálním tiskárnám máte možnost nechat si vyrobit spoustu různých typů kartonových obalů, které působí opravdu luxusním dojmem. Inspiraci můžete čerpat kupříkladu zde: https://justprint.cz/produkty/krabice-a-obaly. V rozličných barvách si můžete obvykle vybrat krabičky v mnoha tvarech, tvrdostech kartonu a velikostech. S víkem či bez něj, s rukojetí, samouzavíratelným nebo rozetovým uzávěrem nebo třeba kouzelné malé krabičky s takzvaným „pukačka“ zavíráním.

Mezi nejoblíbenější produkty v této kategorii ale rozhodně patří dárkové krabice na víno a tvrdé kartonové obálky s uzávěrem. A to jak pro osobní, tak firemní účely. Novinkou jsou pak závěsné krabičky nebo krabicové rukávy s libovolným potiskem. Ten je dokonce možné vytvořit u většiny produktů i oboustranně. A samozřejmě v té nejvyšší kvalitě stálých a plných barev s vysokou ostrostí.

Krabičky s potiskem jako originální nápad na upomínkový předmět

Událostí, z nichž by si hosté kromě vzpomínek rádi odnesli také nějakou věcnou památku, se nabízí opravdová spousta. Od maturitních večírků, rozluček se svobodou, svateb a křtin, přes srazy spolužáků a výroční zasedání, až po udělování ocenění nejrůznějšího druhu. U každé takovéto slavnostní příležitosti můžete jako pozornost pro hosty připravit libovolný prezent, cukrovinky nebo například tradiční alkoholický nápoj.

Co ale dárek udělá neobyčejným a osobním, je originální balení v krabičce s potiskem, který si sami navrhnete. Tím může být jak textové pole v jakémkoliv provedení, tak obrázek nebo klidně celá koláž fotek. Povrchové zušlechtění pak kvalitnímu kartonu a těm nejlepším tiskařským barvám dodá nejen delší životnost, ale také vyšší úroveň.

Mohlo by se Vám také líbit

Komentáře jsou uzavřeny, ale trackbacks a pingbacks je otevřen.