Luxusní vzhled ložnice vám pomůže mnohem lépe spát

Dobrý spánek rozhoduje o tom, jaký máte celý den. Mnoho lidí se do své ložnice netěší, protože se jim tam nelíbí. Příjemné prostředí a kvalitní ložní prádlo jsou základní prvky k tomu, abyste se skvěle vyspali. A hlavně, abyste se do postele těšili a chodili spát včas. Pomocí pár jednoduchých triků si můžete užít pocit, že spíte v luxusním hotelu.

Kvalitní matrace je základ pohodlí

V první řadě se musíte soustředit na výběr matrace. Odolná kročejová izolace nebo silný koberec zajistí příjemné ticho. A správná volba matrace vám zajití, že se dobře vyspíte. Lepší jsou vyšší matrace. Přidat můžete také jednu z paměťové pěny, která se přizpůsobí vašemu tělu. Matraci nikdy nevybírejte podle ceny, ale hlavně podle kvality. Vždy se dívejte na:

  • velikost a výšku,
  • tvrdost,
  • materiál,
  • snímatelný potah.

Povlečení a polštáře

Kvalita i vzhled povlečení a všech polštářů je také klíčové. A mluvíme o polštářích na spaní i pro dekoraci. Materiál povlečení je překvapivě důležitý nejen pro vzhled, ale také kvalitu spánku. Musí být prodyšné a jemné, abyste se příliš nepotili a nebylo vám v noci horko ani zima. Nezapomínejte ani na pravidelné praní a čištění, abyste si zajistili svěžest a minimalizaci roztočů a bakterií.

Noční stolek

Hodně lidí ho podceňuje, ale tento malý stolek vám přinese hodně pohodlí. Moderní kovové nohy zajistí, že můžete mít zcela jedinečný kousek vedle své postele. Jako noční vám může posloužit i malý konferenční stolek. Je pouze na vás, jestli bude s úložným prostorem nebo bez něj. Jistě vám postačí jen malý stolek s dřevěnou deskou, na kterou si položíte lampičku a mobilní telefon.

Přikrývka nebo deka

Přikrývku musíte vybírat tak, aby byla nadýchaná. Ideální je materiál, který v létě chladí a v zimě hřeje. Do spodní části můžete umístit deku pro nohy v teple nebo stylový přehoz přes postel, který bude mít pouze dekorativní účel. V podkroví nezapomínejte na nové sítě proti hmyzu do střešních oken. Není nic horšího, než bzučící hmyz, který vám v noci létá kolem hlavy.

Mohlo by se Vám také líbit

Komentáře jsou uzavřeny, ale trackbacks a pingbacks je otevřen.