Užijte si víkend s přítelkyní venku i uvnitř s aktivitami zadarmo

Vzít svou přítelkyni na rande nemusí být drahé. Hodně chlapů si to myslí, ale většina žen není tak náročných. Stačí, když vymyslíte zajímavou činnost doma nebo venku a rozhodně ji potěšíte. Nemusíte přitom za rande zaplatit vůbec nic nebo jen minimální částku. Jestli jste ve vztahu již několik let a máte malé děti, i domácí rande může být pro váš vztah skvělou možností, jak spolu trávit čas. Co dělat zadarmo v krásné i ošklivé dny?

Aktivity pro deštivé dny

Máte doma starou herní konzoli nebo i moderní konzole? Ukažte své přítelkyni nějakou hru a naučte ji, jak se hraje. PlayStation nebo Nintendo se může stát skvělou aktivitou pro pár. Nejjednodušší a zcela zdarma je samozřejmě pustit Netflix nebo si přečíst oblíbenou knihu. Můžete číst každý jinou knihu a potom si o nich povídat. Zkusit můžete také:

  • sledování oblíbeného seriálu,
  • horká koupel,
  • masáž.

Stejně tak si můžete s partnerkou sednout, pustit hudbu a plánovat společnou dovolenou. Když pořídíte laboratorní pláště nebo jiné rekvizity, můžete si s rodinou (i samotnou přítelkyní) zahrát na role. Anebo si zahrajte nějakou společenskou hru, kterou najdete doma. Společně si můžete doma také zacvičit podle videa.

Nejlepší činnosti pro krásné dny venku

O víkendu se můžete jít společně projet na kole nebo si naplánovat výlet. Na mnoho míst je volný vstup, takže za to nebudete muset platit. Anebo můžete jen zkoumat okolí svého domu. Výlet, túra nebo dovolená jsou ideální místo pro zásnuby. Když vyberete zásnubní prsteny s briliantem, uděláte své partnerce velkou radost. Stačí jen vybrat romantické místo, kde to uděláte.

O víkendu můžete vzít také děti na hřiště. Stejně tak můžete navštívit novou restauraci nebo kavárnu. To vás bude něco stát, ale ochutnáte kvalitní kávu a užijete si nové prostředí. Naplánujte rodinnou akci a užijte si společně krásné počasí. Připravit můžete dětem i zábavné aktivity nebo si jen zahrát frisbee na zahradě.

Mohlo by se Vám také líbit

Komentáře jsou uzavřeny, ale trackbacks a pingbacks je otevřen.