Moderní koupelnové trendy, které si zamilujete

Jak si zařídit koupelnu v souladu s aktuálními trendy? Zohledněte ty, které vás z našeho seznamu nejvíce zaujmou, a inspirujte se jimi při zařizování vaší koupelny. Vyberete si kontrasty, velkoformátové dlaždice nebo originální dekorace a doplňky?

Barvy v koupelně? Jednoznačně kontrasty

Začněme tím, čeho si v koupelně všimnete ihned po příchodu – barvami. Letos jsou v popředí zájmu kontrasty. Oblíbené jsou kombinace bílé, šedé, hnědé, ale i horčicově žluté, zelené a modré. Tohoto kontrastu můžete docílit tím, že si koupíte bílý koupelnový nábytek, doplníte jej šedou barvou zdí a k tomu přidáte koupelnové doplňky v moderní žluté či modré barvě.

Velké dlaždice na zdech i na podlaze

Přestože maximalismus v malé koupelně působí přeplácaně a celou místnost ještě zmenší, o dlaždicích to neplatí. Velkoformátové dlaždice na zdech či na podlaze vypadají luxusně a koupelnové skříňky tak mnohem lépe vyniknou. Držte se ovšem jedné barvy dlaždic či společného motivu, abyste docílili sjednoceného vzhledu.

Koupelnové doplňky ano, ale s mírou

Letošní rok přeje originálním a netradičním doplňkům, ale s jejich množstvím to nepřehánějte. Na umyvadlo si pořiďte nápaditý dávkovač mýdla, na koupelnové poličky si nainstalujte LED osvětlení a pokud máte v koupelně okna, na parapet si položte pár pokojovek. Inspirací vám může být boho styl.

Zařiďte si koupelnu tak, abyste se v ní cítili příjemně a byla pro vás radost v ní pobývat. S barevnou paletou to nepřehánějte a vyberte si tři barvy, jež se spolu dají dobře sladit a vytvoří vám v koupelně hezký kontrast. Chcete-li změnit podlahu či zdi, podívejte se na nabídku velkoformátových dlaždic. Samozřejmě nezapomínejte ani na nezbytné doplňky a své koupelnové skříňky obohaťte třeba o LED podsvícení.

Mohlo by se Vám také líbit

Komentáře jsou uzavřeny, ale trackbacks a pingbacks je otevřen.