Nejlepší aplikace pro Apple Watch

Vlastníte chytré hodinky Apple Watch a přemýšlíte, které aplikace by vám v hodinkách rozhodně neměli chybět? Rádi vám s výběrem poradíme, protože vyznat se v nepřeberném množství aplikací, z nichž je řada placená není vůbec jednoduché, a navíc můžete ušetřit i pár korun za jejich nákup, když se vyhnete omylům.

Sledujte své zdraví efektivněji s nejlepšími aplikacemi pro Apple Watch

Ačkoli mají chytré hodinky Apple Watch již od výrobce řadu aplikací pro sledování zdraví předinstalovány, někdy nejsou data a možnosti nastavení moc detailně propracovány a je tak vhodné sáhnout po nějaké té doplňkové aplikaci.

Například vestavěná nativní aplikace pro sledování kvality a délky vašeho spánku má stále poměrně velké mezery. Skvělou alternativou, která vám kromě podrobnějších dat o vašem spánku či automatické detekce spánku nabídne i chytré buzení je Sleep Cycle, kterou si můžete pořídit ve free i prémiové verzi.

V placené verzi se sledování spánku spouští samo zcela automaticky, ale navíc je aplikace schopná sama rozpoznat a nahrát zvuky jako je vaše vlastní chrápání, kašlání nebo třeba mluvení ze spaní. I když se to může zdát úsměvné, pokud byste potřebovali navštívit spánkovou laboratoř může se jednat o užitečná data.

Dejte sbohem nacpané peněžence k prasknutí

Využíváte k placení v obchodech aplikace vaše chytré hodinky s aplikací Apple Pay? Pak by se vám mohla hodit i aplikace Stocard, díky ní se vyhnete tomu, že nakonec budete muset vytáhnout peněženku nebo mobil s nahranými věrnostními kartami jednotlivých obchodních řetězců, nechybí však ani multikina. Samozřejmou výhodou větších modelů Apple Watch je pak lepší čitelnost čárových kódů k načtení.

Jakže se ta písnička jmenuje?

Asi každý zná situaci, kdy začne hrát skladba, která se vám líbí a rádi byste si ji poslechli víckrát, ale nemáte tušení, jak se jmenuje nebo od kterého je interpreta. S tím vám pomůže aplikace Shazam, která skladbu rozpozná, napíše vám její název a v případě, že používáte i Apple Music tak vám nabídne přehrání ukázky a možnost jejího uložení do vaší hudební knihovny, abyste si ji mohli přehrát později.

Najděte vždy správný směr

Ačkoli aplikaci Google Maps zná každý na hodinkách Apple má funkci především navigační, protože vám nezobrazí mapu, ale jen směr, kterým se vydat. Jedná se tedy spíše jen o doplněk k aplikaci v mobilu, kde si zvolíte kam a jak chcete vyrazit a telefon pak můžete klidně schovat.

Telefon nechte v kapse a piště si ze zápěstí

Mezi hojně využívané aplikace pro rychlou komunikaci stále bezesporu patří WhatsApp, abyste mohli telefon v klidu nechat v kapse a psát si z hodinek můžete využít aplikaci WatchApp+ for Watch, která ač je neoficiální všechno potřebné umí. Stačí ji do hodinek nainstalovat, spojit se svým účtem na WhatsAppu a můžete si začít psát přes malou klávesnici, prohlížet si obrázky nebo lajkovat přímo ze zápěstí. Výhodu pak samozřejmě zase mají lidé s většími modely hodinek.

Mějte své maily stále po ruce nebo spíše na ruce

Ačkoli v základu disponují hodinky Apple Watch mailovým klientem aplikace Spark jej v mnohém předčí. Nabízí totiž větší přehlednost a efektivnější uspořádání, na úvodní obrazovce vidíte seznam ikonek, přes které se dostanete do nepřečtených e-mailů, hromadných zpráv, ale i ke kontaktům lidí, jež vám psali. Samozřejmostí je pak možnost reagovat, a to přednastavenými frázemi nebo diktováním.

Mohlo by se Vám také líbit

Komentáře jsou uzavřeny, ale trackbacks a pingbacks je otevřen.