Lyžování na Liptově vás chytne za srdce. Vracet se budete chtít každý rok

I letos se ještě dá stihnout pořádná lyžovačka. Naše hory možná nejsou tak stabilní, co se sněhové situace týče, ale u našich slovenských sousedů se dá spolehnout na to, že svahy budou vždy zasněžené. Pokud zvažujete, kam přesně letos vyrazit, doporučujeme jednoznačně lyžařské středisko na Slovensku – Jasnou v Nízkých Tatrách. Najdete zde vynikající služby pro lyžaře i nelyžaře a můžete si být jistit, že si zde odpočinete, načerpáte a budete se každý rok chtít vracet.

Raj lyžařů i snowboardistů

Těšit se můžete až na padesát kilometrů perfektně upravených sjezdovek, 23 vleků a lanovek, 12 freeride zón. Jsou to ale jen čísla, která vám možná nic neřeknou. Daleko důležitější jsou zkušenosti všech těch, kteří se sem rok od roku stále dokola vracejí. Je to skvělá příležitost naučit se zde lyžovat a rovnou se vrhnout na upravené svahy, které nejsou přeplněné, ale naopak nabízí dost prostoru pro praktické zkoušení vašich dovedností.

Ubytování jako v pohádce

Tato lokalita je oblíbená i proto, že nabízí skutečně nepřeberné množství různých ubytovacích kapacit, z nichž některé vynikají kvalitou služeb i netradičním provedením. Skvělou volbou mohou být apartmány Liptov, které se nachází doslova v srdci přírody a nadchnou vás tím, že snoubí luxus a romantiku přírody.
Hotel Jasná zase nabízí ubytování doslova u sjezdovky, takže na svahu můžete být klidně jako první a užívat si čistého prašanu, dokud se neujezdí pod náporem dalších návštěvníků. Kromě lyžování je však nezbytné se dobře najíst a pořádně se vyspat. O to bude díky pohodlnému zázemí a profesionálnímu personálu snadno a rychle postaráno.

Přes den sport, večer relax

Využít můžete mnoho aktivit v okolí. Velmi populární je Aquapark Tatralandia nebo do vodní park Bešeňová. Užijete si zde koupání i wellness procedury a odpočinete si po náročném celodenním lyžování.

Mohlo by se Vám také líbit

Komentáře jsou uzavřeny, ale trackbacks a pingbacks je otevřen.