Ozios – Recenze brokera

Ozios je broker, který reguluje Kyperská komise pro cenné papíry a burzu (CySEC). Mezi nabízené instrumenty patří akcie a zejména se soustředí na CFD nástroje. Jedná se tak o brokera spíše pro zkušené obchodníky, případně investory. Pokud ale ještě zkušenosti nemáte, můžete si svoji strategii zkusit ověřit na demo účtu zdarma. Ozios nabízí i vzdělávací sekci Ozios Zone.

Základní informace

K obchodování v reálném i demo účtu nabízí broker Ozios svým klientům stažení a nainstalování terminálu MT5. Ten je, narozdíl od webu, k dispozici celkem ve 39 jazycích, mezi nimiž čeština nechybí. Jedná se o klasický a velmi rozšířený program mezi zkušenými i začínajícími obchodníky. 

Terminál je také přehledný, protože má dobře navržené a zároveň jednoduché rozhraní, takže ho zvládnete za pár dní. Uprostřed je okno s grafem, vlevo je nabídka správy, vpravo seznam všech aktiv.

vzhled webu ozios.com
Zdroj obrázku 2: Ozios.com

Obchodní nástroje Ozios

Ozios dle informací na svém webu nabízí investice do akcií. Dále pak s tímto brokerem můžete obchodovat CFD nástroje jako jsou CFD akcie, CFD forex, CFD indexy a CFD komodity. Tento druh instrumentů je vhodný pro pokročilé obchodníky. Začátečníci a středně pokročilí by měli zvažovat pouze investice do akcií bez pákového efektu.

Ozios Zone – Vzdělávání

V Ozios Zone najdete všechny potřebné informace o finančních trzích a své znalosti můžete rozvíjet prostřednictvím seminářů, webinářů a odborných článků, které vás seznámí se základními obchodními strategiemi. Tato část webu obsahuje také analýzy a investiční strategie.

Shrnutí

Pro

  • Ozios Zone – vzdělávací část
  • MetaTrader 5
  • Demo účet
  • Aktivní sociální sítě 

Proti

  • Neobchoduje s kryptoměnami
  • CFD nástroje jsou vhodné pouze pro pokročilé
Mohlo by se Vám také líbit

Komentáře jsou uzavřeny, ale trackbacks a pingbacks je otevřen.