3 tipy na první rande: Řídili jste se jimi také?

Snad všichni jsme to někdy zažili – tu nervozitu před prvním rande s vysněným protějškem. Jak se ale na tuto velkou událost připravit, když jste nervózní už týden dopředu? Stačí, když budete vědět, co můžete, a co se zrovna nehodí. Dámy a pánové, jak se připravit na první rande?

Buďte sami sebou

Zapomeňte na to, že ze sebe budete dělat něco lepšího, než jste – a to jenom proto, abyste udělali co nejlepší dojem? Pokud se svým protějškem plánujete budoucnost, jak to chcete dělat potom? Budete se přetvařovat celý život? To asi těžko. Ten druhý vás velmi rychle prokoukne a bude zklamaný, že jste vlastně jiní, než jste od začátku vypadali. A mnohdy vás kvůli tomu může i opustit. Hrajte prostě od začátku s čistým stolem, nic si nepřibarvujte, nic neskrývejte – prostě se ukažte v přesně takovém světle, v jakém doopravdy jste.

Nespomínejte bývalé přítele

Pokud na prvním rande budete vzpomínat na svého nebo svou ex, rozhodně tím nezabodujete. A nemusíte to myslet ani jako vzpomínku, stačí, když se jen zmíníte, že jste společně s ex někde byli, a váš protějšek hned začne přemýšlet nad tím, jestli máte vlastně váš minulý vztah uzavřený, nebo jestli na svou či svého ex pořád myslíte. Pokud chcete jít dál, slovo „ex“ ze svého slovníku prostě vymažte.

Zdroj foto: Antonio Guillem / Shutterstock.com

Pánové, buďte gentlemani a naslouchejte

Nic nepotěší ženu více, než když se k ní muž chová galantně a s úctou. Takže, pánové, otvírejte dveře, vezměte dámě kabát, nechte ji posadit jak první – prostě vzpomeňte si na pravidla slušného chování. A zajímejte se o ni! Nechte dámu svého srdce mluvit. Rozhodně ji potěší, že se o ni zajímáte. Ptejte se, ale nepřehánějte to, aby váš zájem nehraničil už se zvědavostí! Nemusíte hned vědět, jak se jmenoval její první křeček – ale zeptejte se třeba, jaké jídlo má ráda.

Hlavně buďte „prostě v pohodě“ a nenechte se rozhodit. Myslete na to, že váš protějšek je také jenom člověk, který je stejně, nebo možná více nervózní než vy, jen se to snaží skrývat.

Zdroj: Autorský text

Mohlo by se Vám také líbit

Komentáře jsou uzavřeny, ale trackbacks a pingbacks je otevřen.