Potisk dárkových předmětů? Zvládnete jej i u vás ve firmě

Plánujete na Vánoce obdarovat své obchodní partnery dárkovými předměty s potiskem vašeho obchodního loga nebo sloganu? Je to poměrně běžná praxe větších firem, které chtějí ocenit své spolupracovníky nebo zákazníky. Takové dárky ale stojí nemalé peníze a musí se objednávat u specializovaných firem. Nechat si vyrobit takové reklamní předměty rozhodně není za hubičku. Přitom se dá poměrně hodně ušetřit tak, že si pořídíte vlastní termolisy, kterými vše sami hravě potisknete – a za zlomek ceny.

Investice, která se vyplatí

Zkuste zvážit, zda by i ve vaší firmě nemělo smysl pořídit značkové lisy na textil. Tyto přístroje jsou dnes již velmi kvalitní a spolehlivé a budou vám sloužit pěknou řádku let.  Počáteční investice sice není malá, ale může se vám vrátit už během jediného roku, kdy nebudete muset dárkové předměty objednávat u jiné firmy.

V nabídce dnes najdete i lisy, které jsou plně automatizované a v podstatě za vás celý proces obstarají. Snadno si tak potisknete nejen trička, ale také mikiny, látkové tašky, nebo třeba aktuálně oblíbené roušky. Vždy záleží na konkrétní volbě přístroje a jeho parametrech, ale možnosti jsou dnes skutečně široké.

Moderní technologie vás překvapí

Pokud je vaše dárkové portfolio široké a nechcete, aby vás možnosti lisu brzdily, doporučujeme zakoupit multifunkční 3D termolis na potisk, který umí skutečně cokoliv si zamanete. Jde o multifunkční lis, který je určen pro potisk složitějších předmětů jako jsou právě hrnky, puzzle, kryty mobilních telefonů nebo přívěšků na klíče. Díky tomu budete moci svou nabídku dárkových předmětů rok od roku obměňovat a být připraveni tisknout také dle módních vln. Letos jsou hitem samozřejmě personalizované roušky, ale za rok to může být něco úplně jiného. Je zbytečné utrácet peníze za služby, které si snadno zvládnete obstarat sami. Ušetřené peníze pak můžete nainvestovat do svého podnikání.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.