Klasické obložkové zárubně postupně mizí z našich domovů

0
419
Zdroj foto: ImageFlow / Shutterstock.com

Klasické obložkové zárubně, které na sebe strhávají pozornost, už nemají v současných trendech bydlení místo. Postupně je nahrazují skryté zárubně, které se nesou v duchu jednoduchosti, čistoty a minimalismu. Zcela vyhovují požadavkům na moderní vzhled interiéru a nechají vyniknout design dveřního křídla. Že jste o nich ještě neslyšeli?

Když se řekne skrytá zárubeň

Jak si ji představit, když jste ji ještě nikdy neviděli? Možná vám napoví, že jde o zárubeň v jedné rovině s příčkou, které umožní dveřím se stěnou lícovat. Skryté zárubně jsou ukryté ve zdi, nemají klasickou obložku. Jejich technologickým základem jsou profily z eloxovaného hliníku.

Víte, že pokud plánujete rekonstrukci bydlení a chcete použít skryté zárubně, můžete je usadit jak do zděných stěn, tak do těch sádrokartonových? Myslete ale na to, že je musíte instalovat ve fázi hrubé stavby, abyste rám překryli vrstvou omítky.

Co takhle skryté zárubně českého výrobce JAP FUTURE?

JAP FUTURE nabízí dva typy skrytých zárubní. Vybírat můžete mezi:

  • Skrytou zárubní AKTIVE, která je úplně schovaná pod povrchovou úpravou stěny a dokonale s ní splývá.
  • Variantou EMOTIVE, která upoutává minimalistickým hliníkovým rámečkem. Ani v jednom případě požadovanou designovou čistotu nenarušují dveřní závěsy, protože v zárubni jsou usazené skryté 3D seřiditelné panty.

Náš tip: Skrytou zárubní můžete opatřit jak otočné dveře, tak díky bezobložkovým stavebním pouzdrům i posuvné dveře. Když zkombinujete oba typy otevírání dveřního křídla, zachováte i jednotný design interiéru.

ZANECHTE ODPOVĚĎ

Zadejte prosím svůj komentář!
Prosím, sem zadejte své jméno