Tipy na šperky do vaší šperkovnice. Tyhle nadčasové kousky využijete ke každému outfitu

Šperky k ženám neodmyslitelně patří a každá jich také doma má několik. Šperky jsou třešničkou na dortu každého outfitu – a i ten nejobyčejnější outfit pak dokáží vyzdvihnout a dodají mu šmrnc.

Jenže není šperk jako šperk. I když si zrovna nemůžete dovolit nejdražší šperky z pravého zlata a dáváte přednost bižuterii, vybírejte si do své šperkovnice takové kousky, které jsou nadčasové, nosit se budou stále, a hlavně takové, co se budou hodit k více outfitům z vaší skříně najednou. A jaké to jsou? Tyhle poklady prostě doma musíte mít!

Prstýnek jako pro princeznu

I když je škoda, že nemůžeme mít kouzelný prstýnek, jaký nosila princezna Arabela, můžeme si pořídit stejně blyštivý klenot. Jen ta kouzla mu budou chybět. Každá žena by měla mít dokonale upravené nehty – a ke krásné manikúře se hodí i krásný prsten. Vybírejte i v oddělení bižuterie nebo si pod stromeček přejte jeden kousek z klenotnictví. Každá z nás by ale doma měla mít jeden prstýnek, co se bude hodit nejen k večerní róbě, ale i ke kostýmku, který nosíme do práce. Vsaďte na kamínky a barvičky, pokud se vám ale líbí střídmější a obyčejnější věci, postačí vám prstýnek s jemným kamínkem, co unosíte skutečně ke všemu.

Náušnice upoutají pozornost zaručeně

K malým holčičkám, dívkám i ženám prostě neodmyslitelně patří náušnice. Maminky nechávají svým ratolestem propíchnout ouška již v útlém věku a náušnice tak ženy nosí pak již po celý život. Náušnice dokáží proměnit každý outfit v neodolatelný, i když se obléknete zdánlivě obyčejně a třeba jen do jedné barvy, náušnice nudný outfit okamžitě promění v originální a neodolatelný. Jsou ženy, které mají své šperkovnice náušnicemi doslova nacpané, jiné zase sází na dva či tři nejoblíbenější kousky. Je jen na vás, čemu dáváte přednost, ale nádherné náušnice nemusejí být jen ty z pravého zlata nebo s brilianty. Náušnice, co si vyberete v bižuterii, mohou být stejně neodolatelné.

S náušnicemi si můžete i skvěle pohrát. Na běžné nošení se volí ty maličké a nenápadné, ale pokud chcete skutečně zaujmout, určitě si pořiďte i jeden výraznější kousek, co nenechá vaše okolí spát. Ať už jsou vašimi favority kruhové, visací nebo pecky – vybírejte je v takových barvách, co skutečně využijete. Neutrální zlaté nebo stříbrné pak můžete nosit klidně po celý život. Nebojte se ale ani barev nebo neobvyklých tvarů – to je právě teď hodně v kurzu.

Nezapomeňte na náramek

Podobně jako s řetízkem to ženy mají i s náramky. Ty dokonale dokreslí nejen vzhled celého outfitu, ale především dodají krásu vašim rukám. Náramky by měly vždy ladit s ostatními šperky, ale to neznamená, že občas nemůžete jít proti proudu. I když jste zvyklá nosit jen stříbro nebo zlato, klidně si na ruku dejte pár náramků s korálky. Ty jsou velmi oblíbené – a barevné korálky vás také okamžitě zviditelní a především rozveselí.

Řetízky a náhrdelníky pro neodolatelný dekolt

Řetízky a náhrdelníky patří k naprosté klasice. Obyčejný řetízek můžete mít jen jeden, měnit ale můžete podle libosti přívěsky. Náhrdelníky se hodí spíše do společnosti a především k šatům s hlubokým výstřihem, ale obléknout je můžete i k roláku, když jdete do práce. Opět si můžete vyhrát s barvami, a hlavně je můžete krásně sladit se svými náušnicemi. Pokud se vám to podaří, nemusíte už řešit vůbec nic – váš outfit se stane naprosto dokonalým.

Díky náhrdelníku a řetízku můžete ukázat to, jaká jste. A nemusí jít jen o klasické kousky, klidně noste korálky nebo perly, které jsou také pořád in. Vybírejte je podle svého vkusu, aktuálního outfitu, podle toho, kam vyrážíte, ale i podle nálady. Díky tomu se můžete projevit a vždycky si to budete užívat.

I když šperkům příliš neholdujete, alespoň jeden kousek od každého druhu byste doma měly mít za každou cenu!

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.