Dárky s potiskem – jistota, která nikdy neomrzí

Vánoce se opět kvapem blíží a pro mnoho lidí nastává stres – co koupit za dárky celé rodině a přátelům? Co máte zase po roce vymýšlet, když nikdo nic nepotřebuje, nikdo si nic nepřeje a všichni chtějí jen překvapení?

Jenže právě umět překvapit je vůbec to nejtěžší. Pokud má ale vaše rodina či přátelé smysl pro humor, máme pro vás jednoduchý tip – zkuste jim pořídit nějaký kus oblečení se zábavným a veselým potiskem. I kdyby neměli odvahu vzít si jej na běžné nošení, vždycky jej unosí doma nebo na sport. Bude to tedy praktický dárek, který ale potěší a určitě i pobaví a něco napoví o vaší originalitě.

Trička s potiskem

Absolutní klasikou jsou dnes již trička s potiskem. Nabídka je velmi široká a můžete vybírat z mnoha možností jak pro muže, tak i pro ženy. Zkuste se zamyslet nad povahou a zájmy obdarovaného – má rád nějakou kreslenou postavičku? Je rád originální a nepřehlédnutelný? Pak bude snadné vybrat konkrétní kousek. Taková trička můžete unosit nejen na běžné nošení, ale také třeba na spaní nebo na domácí pohodu. Chce být originální? Pak potřebuješ vtipná trička, která nikdy nenudí.

Hit letoška – roušky

Všichni doufáme, že už je budeme brzy moci odložit, ale realita je taková, že minimálně při cestovaní zůstanou naším nezbytným doplňkem ještě dlouhou dobu. Proto je skvělým nápadem pořídit barevné a veselé roušky, které tuto nepříjemnou povinnost alespoň trochu zpestří. Vtipné bastardí roušky udělají radost dětem i dospělým.

Polštáře, placky, hrnky

Pokud si netroufáte na oblečení nebo si nejste jisti velikostí, můžete snadno vsadit na jiné doplňky. Hrnky sice nejsou zrovna originální, ale pokud budou mít netradiční a vtipný potisk, stále to může být skvělý dárek. A pokud pořídíte třeba vak na záda, může to být i velmi praktický dárek, který každý ocení třeba na sport nebo na vycházku.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.