Bezpečnostní dveře bez obav

Chystáte se rekonstruovat? Skvěle! Tak si hlavně nezapomeňte tu krásu pořádně zabezpečit. Klasické dveře už jsou v dnešní době v lepším případě ozdobou, v horším případě vstupenkou zdarma do vašeho domova. Bez pořádných bezpečnostních dveří už se prostě neobejdete. A i když se jejich montáž může zdát jako strašák, opak je pravdou. Vše je velmi snadné, stačí jen neudělat chybu hned na začátku.

Klíčový je výběr dodavatele bezpečnostních dveří do bytu

Jakmile se pro nové bezpečnostní dveře rozhodnete, je důležité si dát pozor na to, kde je objednáte. Ideální dodavatel by měl mít bezpečnostní dveře do bytu skladem, abyste na ně nemuseli dlouho čekat. Není nic horšího, než když si objednáte bytové bezpečnostní dveře a čekáte na ně dalšího půl roku.

Život vám taky významně usnadní, pokud má společnost vícero poboček po celé republice. Nebudete tak muset jezdit kvůli 30 minutám přes půl republiky. Nové bezpečnostní dveře si budete moct prohlédnout blízko vašemu bydlišti.

Chcete si být jistí, že jste si vybrali spolehlivého dodavatele, který vás nenechá ve štychu? Pak se můžete obrátit na českou společnost HT dveře. Mají různé vchodové dveře, bezpečnostní samozřejmě, které vám poskytnou potřebnou ochranu i pár výhod navíc. Jsou totiž certifikované na bezpečnostní třídu 3 a disponují i protihlukovou a protipožární odolností. Jejich pobočky najdete po celém Česku a můžete se spolehnout, že vám vždy rádi pomůžou.

Montáž nechte na odbornících

U dobré společnosti je montáž bezpečnostních dveří do bytu v ceně. Konkrétní termín si přitom domluvíte už při objednávce. A pak už se můžete jen těšit. Není potřeba, abyste se nějak složitě připravovali. Vše, co montážníci potřebují, si také přivezou s sebou.

Obvykle přijedou kolem osmé hodiny ráno a před instalací dveří si ještě ověří správnou barvu dveřního křídla a také jeho šířku vzhledem k dveřnímu otvoru. Aby podlaha nedošla k újmě, zabezpečí ji krycí podložkou proti poškození.

Za den je hotovo

Zajímá vás, jak dlouho taková výměna bytových bezpečnostních dveří zabere? Nebojte, montážníci vás příliš dlouho trápit nebudou. V panelovém domě celá akce zabere přibližně 6 hodin, pokud bydlíte v cihlovém domě, připravte se raději na trochu delší instalaci.

Montáž do cihly s sebou totiž přináší náročnější zednické práce. I přesto se ale vše stihne za jeden den, a to i když není možné instalovat bezpečnostní dveře do stávající zárubně, protože by pak špatně těsnily.

Máte náročnější sousedy? Nebojte, stačí je včas informovat o tom, že k vám v konkrétní den přijedou montážníci a je možné očekávat trochu hluku a nepořádku. Správní pracanti si po sobě ale vše rovnou uklidí, takže pokud sousedi ráno odjedou do práce a vrátí se až večer, všimnou si jen krásných nových dveří. Takže se neostýchejte a směle do toho!

Mohlo by se Vám také líbit

Komentáře jsou uzavřeny, ale trackbacks a pingbacks je otevřen.